Rahvusvaheline PEFC tutvustab EUDR DDSi standardmoodulit

Rahvusvaheline PEFC korraldab veebiseminarid 27. märtsil ja 24. aprillil, et tutvustada uut PEFC EUDR DDS-i.

PEFC on välja töötanud uue PEFC EUDR nõuetekohase hoolsuse süsteemi (Due Diligence System, DDS), et aidata PEFC tarneahela serdiga ettevõtetel täita EUDR kohustusi.

Detailid

Veebiseminarid toimuvad 27. märtsil ja 24. aprillil kell 11.00 ja 17.00. Veebiseminar kestab üks tund ja sisaldab avatud küsimuste ja vastuste sessiooni.

Palume registreerida ennast 27. märtsi kell 11:00 algavale seminarile SIIT ning kell 17:00 algavale seminarile SIIT.

PEFC EUDR DDS
PEFC EUDR DDS põhineb olemasoleval tarneahela hoolsuskohustuse süsteemil (DDS-il). Meie eesmärk oli teha EUDR-i raamistik arusaadavaks ja selgesti rakendatavaks organisatsioonidele, põhinedes PEFC tarneahela sertimise olemasolevatel nõuetel.
Lihtsus on olnud arenduse põhimõte. PEFC eesmärk on pakkuda süsteem, mis on kergesti integreeritav teie praegustesse tarneahela protsessidesse nii, et te saaksite mooduli kasutusele võtta ja seda juba tuttavas süsteemis rakendada.

Konsultatsioon

Avalikud konsultatsioonid on PEFC standardite arendusprotsessi oluline osa. Ootame teie tagasisidet ja kommentaare kuni 7. maini. PEFC EUDR standardmooduli eelnõu lingi saamiseks täitke palun see vorm.

Lisainformatsioon
Selleks, et olla kursis viimaste PEFC EUDR uudistega, liituge rahvusvahelise PEFC Tehniliste Küsimuste uudiskirjaga (Technical Matters) siin.