ettevõtja

PEFC tarneahela ettevõtte sertimine on vähebürokraatlik. Sert näitab, et kasutatav puit pärineb kestlikult majandatud metsadest. See on puidu katkematu ja kontrollitud teekond metsast tarbijani.

PEFC individuaal – või grupisert loob võimaluse müügikasvuks eksportturgudel. Ettevõte saab kasutada märgist kui konkurentsieelist. Puidu tarneahel näitab puidu teekonda metsast turule, mille käigus jälgitakse metsapõhise materjali liikumist säästvatest allikatest lõpptooteni. Tarneahela sertimise eesmärk on metsa – ja puidupõhiste toodete päritolu info edastamine kuni lõpptarbijani välja.  Seeläbi suureneb vastutustundlik tarbimine ning metsade jätkusuutlik majandamine.

PEFC tarneahela serdiga ettevõte saab oma tooteid märgistada või neid serditud materjalina edasi müüa.

Kellele on tarneahela sert mõeldud?

PEFC tarneahela sert on igas suuruses ettevõtetele, kes kasutavad tootmises ja turustamises puitu. Tarneahela sert on saeveskitele, puitdetaile ja valmistooteid tootvatele ettevõtetele. Puitmajade ja mööblitootjatele. Paberi-, pakendi- ja trükitööstuse ettevõtetele. Transpordiettevõtetele. Tekstiili- ja kosmeetikatööstusele ja paljudele teistele.

Tarneahelat tutvustav video

Mis on puidu tarneahel?

Miks on PEFC tarneahela sert Eesti ettevõttele vajalik?

Mis kasu on PEFC tarneahela sertifikaadist?

Tarneahela sertifikaat ei näita teie klientidele ainult teie pühendumist vastutustundlikule tarneahela juhtimisele, vaid pakub ühtlasi mitmeid teisi hüvesid:

Kuidas saada sert?

Tutvu voldikutega