Erialaliidud

„Jätkusuutlik metsandus on kordades suurem, kui see kõlab paljude metsandusega seotud organisatsioonide poolt. Mis veelgi olulisem – see päriselt kajastub nende liikmete igapäevatöös ja -elus.“                                                                                         Eve Rebane, PEFC-Eesti tegevjuht

PEFC mõte on metsade ja looduse hoidmine ning säästlik kasutamine. Oleme maailma suurim kestliku metsamajanduse suunaja ja valdkonna turundaja. PEFC on Euroopa Komisjoni poolt soovitatud. Meie sertimise süsteem on 55 riigis.

PEFC ja jätkusuutlikkuse põhimõtted

PEFC serti aktsepteerivad paljude eri valdkondade märgised: Ecolabel, EuroCommerce, European Retail Round Table, Green Building Initative, World Green Building Council ja paljud teised. PEFC märgist kannavad paljud tuntud ettevõtted – Samsung, L’Oréal, Huhtamäki, Lipton, Coca-Cola, Stora Enso, Mango, Lidl ja paljud teised.

PEFC-Eesti on alati avatud koostööle erialaliitude, seltside ja huvigruppidega, kelle väärtused on samad ning kelle liikmed kasutavad tootmises ja turustamises puitu või puidul põhinevaid materjale.