„Meie välispartnereid huvitab väga puidu päritolu ja selle kvaliteet,“ räägib aiamaju tootva Varola OÜ juhatuse liige Toomas Heering

Ettevõte on värskelt saanud PEFC tarneahela serdi.
Palju edu serdi kasutamisel!🙂


Varola rätsepatööna valminud kvaliteetsed aiamajad on jõudnud paljudesse riikidesse. Ettevõtte suurimad turud on Holland ja Saksamaa. Kasvada soovitakse ka Austraalias ja USA-s.
Nüüdsest jõuavad Põlvamaal toodetud aiamajad klientideni PEFC-märgisega, mis tõendab, et tootes kasutatud puit pärineb jätkusuutlikult majandatud metsadest. Ühtlasi näitab märgis ka seda, et puidu teekond on kontrollitud piltlikult öeldes uue aiamaja omanikuni välja.
„Sertimine oli ettevõttele oluline tegevus. Seeläbi korrastasime paljusid ettevõtte protsesse ja selle põhialus-jätkusuutlikkus on teema, mis aina enam hakkab puudutama ka Eesti puitmajatootjat.“ räägib Toomas. „Puitmajade tootmine on iseenesest detailiderohke ning sageli on palju erinevaid tarnijaid. Seetõttu on sertimise otsus ja sellele järgnevat auditeerimise ja serdi rakendamise protsess vaja hoolikalt planeerida.“
Varola on oma missioonis öelnud, et soovivad pakkuda kliendile kvaliteetseid aiamaju, saunasid ja suvilaid, milles nad iga veedetud hetke naudivad.


Info ettevõtte kohta leiate rohkem SIIT! 


Varola OÜ-d auditeeris BM Certification Estonia.