Auhinnamängu võitja on selgunud!

3.-6.aprillini Eesti Näituste messikeskuses väldanud ehitusmessi Eesti Ehitab 2019 raames loosis Eesti Metsasertifitseerimise Nõukogu välja auhinnamängu võitja. Peaauhinnaks on 25m2 immutatud PEFC-sertifitseeritud puidust terrassilauda, mille pani välja Puumerkki AS. Loosis osales 533 täidetud sedelit.

 

 

Peaauhinna võitis RIINA RENEL. Palju õnne!

 

 

Eesti Metsasertifitseerimise Nõukogu (EMSN) on mittetulundusühing, mille eesmärk on tõsta oma tegevusega säästva metsanduse alast teadlikkust ning aidata kaasa säästva metsanduse printsiipide rakendamisele Eesti metsades, arendades selleks välja Eesti oludesse sobiva metsasertifitseerimismudeli kooskõlas üleilmse Programme for the Endorsement of Forest Certification (edaspidi PEFC) skeemi nõuetega. EMSN asutati 2001.aastal ning MTÜ liikmeteks on MTÜ Eesti Erametsaliit, MTÜ Eesti Metsa- ja Puidutööstuse Liit, MTÜ Eesti Metsaselts, Eesti Maaülikool, Luua Metsanduskool, MTÜ Eesti Metsaüliõpilaste Selts, MTÜ Eesti Metsateenijate Ühing, MTÜ Eesti Metsatöötajate Ametiühing, Eesti Evangeelne Luterlik Kirik ja MTÜ Eesti Looduskaitse Selts.

 

Puumerkki on Soome päritolu puidu- ja puidupõhiste toodete hulgimüüja. Puumerkki pakub lahendusi nii maja-, mööbli-, pakenditööstustele, edasimüüjatele kui ka erilahenduste näol ehitusfirmadele. Jaetarbijatel on Puumerkki tooteid võimalik osta üle Eesti ja Soome ehitusmaterjalide kauplustest. Olles sertifitseerinud oma tarneahelasüsteemi, näitame sellega klientidele oma pühendumust keskkonnakaitsele ja majanduslikule stabiilsusele ning anname lisaväärtust oma toodetele. Puumerkki omab PEFC-tarneahela sertifikaati. Vaata lähemalt www.puumerkki.ee.

 

Lisainfo:

Eve Rebane

Tegevjuht

Eesti Metsasertifitseerimise Nõukogu MTÜ

Toompuiestee 24

10149 Tallinn

+372 529 7807