Eesti Metsasertifitseerimise Nõukogu osaleb Eesti Ehitab 2019 messil

3.-6. aprillini kestab Eesti Näituste messikeskuses Eesti suurim ehitusmess Eesti Ehitab 2019, kus ligi 300 ehitamisega või ehitusmaterjalidega seotud ettevõtet tutvustab ehitusala asjatundjatele ja –huvilistele kaasaegseimaid ehitusmaterjale ja -trende.

 

MTÜ Eesti Metsasertifitseerimise Nõukogu osaleb Eesti Ehitab 2019 messil ning esindab seal kaubamärki PEFC. PEFC on maailma juhtivam metsasertifitseerimise süsteem. PEFC märgistus tootel annab kindluse, et puit, puidu- ja paberitooted ning pakendid on pärit vastutustundlikult majandatud metsadest.

 

Oled pühendunud vastutustundlikule tootmisele ning hoolid oma töötajatest ja looduskeskkonnast? Soovid tarbijana panustada jätkusuutlikusse arengusse ning tunned muret keskkonna ja kliima pärast? Tule ja uuri, kuidas PEFC Sind ja Sinu ettevõtet aidata saab. PEFC stend asub E-hallis (E-18). Vastates paarile küsimusele saad lisaks osaleda vägeva auhinna loosimises! Auhinna on välja pannud Puumerkki AS.

 

Puumerkki on Soome päritolu puidu ja puidupõhiste toodete hulgimüüja. Puumerkki pakub lahendusi nii maja-, mööbli-, pakenditööstustele, edasimüüjatele kui ka erilahenduste näol ehitusfirmadele. Jaetarbijatel on Puumerkki tooteid võimalik osta üle Eesti ja Soome ehitusmaterjalide kauplustest. Olles sertifitseerinud oma tarneahelasüsteemi, näitame sellega klientidele oma pühendumust keskkonnakaitsele ja majanduslikule stabiilsusele ning anname lisaväärtust oma toodetele. Vaata lähemalt www.puumerkki.ee.

 

Kogu messi vältel toimuvatel seminaridel ja töötubades jagavad Eesti parimad ehituse asjatundjad uudiseid ja kogemusi. Messi kohta leiab infot https://estbuild.ee/ ning messiürituste programmi leiad SIIT

 

Lisainfo:

Eve Rebane

Tegevjuht

Eesti Metsasertifitseerimise Nõukogu MTÜ

Toompuiestee 24

10149 Tallinn

+372 529 7807