Kasuta PEFC märgist müügis ja turunduses! Serditud tarneahela ettevõttele tasuta!

PEFC märgis tootel või pakendil annab teada, et puit, tootes sisalduv puit või puidul põhinev materjal on pärit jätkusuutlikult majandatud metsast. Kõiki tarneahela etappe läbib ta PEFC nõuete kohaselt ja jõuab lõpuks lõpptootena inimeseni.

Märgise kasutamine annab võimaluse Teie väärtustest ka oma klientidele rääkida, ja läbi selle nende üha kõrgematele ootuste vastata. PEFC märgis aitab klientidel ja tarbijatel lihtsasti ära tunda ja eristada tooteid või pakendeid, mis on valmistatud jätkusuutlikust materjalist.

PEFC märgise kasutamisega aitate suurendada kogu ühiskonna teadlikkust ja nõudlust nende toodete järele, mis pärinevad serditud metsadest. PEFC märgis näitab, et puit toorainena või puidul põhinev materjal pärineb vastutustundlikust allikast.

Kes saavad märgist kasutada?

PEFC-serditud ettevõtted, kes on sõlminud kaubamärgilepingu.
Logo genereerimisel ja kasutamisel juhindutakse PEFC kaubamärgireeglitest.

Logo kasutatakse tootel või toote pakendil. Samuti saab tootele mõeldud logo kasutada näiteks turundusmaterjalides, mis on otseselt seotud PEFC-sertifitseeritud tootega.

Märgis on targa ettevõtte müügi- ja turundustööriist:

Kuidas toimib?

Märgis tootel (on-product):

Märgis turundamiseks (off-product):

Märgist saab kasutada turunduslikel materjalidel: koduleht, reklaamtrükised, video, bännerid, arved, tellimuste lehed, meilisignatuurid, ettevõtte esitluste põhjad, visiitkaardid ja palju muud.