Vesset ou logo
Vesset OÜ

OÜ Vesset asutati 1995. aastal ja hööveldatud okaspuidust toodete tootmist alustasime 1997. aastal. Oleme aastatega arenenud nii tootmismahus kui ka kvaliteedis. Nende 20+ aastase kogemuse jooksul oleme saavutanud stabiilse ja usaldusväärse äripartneri maine. Meie peamine eesmärk on pakkuda pikaajalist stabiilset, lugupidavat ja usalduslikku partnerlust. Pakume puittooteid ja -teenuseid vastavalt klientide soovidele ja turunõuetele. Keskendume iga päev oma tähelepanu tõhususele, kvaliteedile ja stabiilsusele. Partneri austuse ja usalduse teenimine ja säilitamine on meie prioriteet nr.1.

Puit on üks vanemaid ehitusmaterjale maailmas. Puit on vastupidav, aga ka ökonoomne ja mitmekülgne ehitusmaterjal. Meie missiooniks on pakkuda puidule ja puidule maksimaalset väärtust, avades seeläbi kasutajale palju võimalusi.

Meie tooraineks on peamiselt Soome, Rootsi, Eesti, Läti ja Venemaa saeveskites toodetud okaspuu (kuusk ja mänd) saematerjal. Meie tehas suudab töödelda kuni 18 000 m3 toorainet aastas. Vesseti tehas asub 38 500 m2 suurusel alal, mis sisaldab 5000 m2 tootmisrajatisi.