Tervemaja_logo_vertikaalne_roheline_rgb_page-0001d
Tervemaja OÜ

Ettevõtte ehitustoodete valikus on kõrgeima kvaliteediga ehitusmaterjalid ja oleme aastatega saanud klientidele usaldusväärseks partneriks. Ehitustoodete valikusse kuuluvad õhu- ja tuulepidavuse tooted ja ajas oleme kasvanud suurima valikuga kvaliteetsete ehitusplaatide, fassaadikattematerjalide ja -lahenduste pakkujaks.

Fermacell® – kipskiudplaatide leiutaja, tsementplaatide ja nende tarvikute tootja.
James Hardie® – kuidtsement tehnoloogia leiutaja ja maailma suurim tootja. Fassaadikattematerjalide (nt HardiPanel®, HardiPlank®), tuuletõke (HardieWindbreaker) siseviimistlusplaatide, põrandaplaatide ja tarvikute tootja.
Pro Clima® – esimene õhupidavustoodetele ja -lahendustele keskendunud tootja. Õhu- ja tuulepidavustooted; auru- ja õhutõkked, tuuletõkked, katuse aluskatted ja nende paigaldamiseks vajalikud tarvikud (ehitusteibid, avatäidete teibid, krundid, mansetid, mastiksid jne)
Steico – puidupõhised ehitusmaterjalid (puitvillad, puitkiudplaadid, I-talad, vineerkihtpuit (LVL) jne).

Ainult Tervemaja OÜ-st ostes 100% PEFC sertifikaadiga.
Multipor®– toote väljamõtleja. Mineraalne soojustusplaat sise- ja välistingimustesse.

Tervemaja OÜ alustas oma tegevust 2005.a. innustatuna ideest TERVES MAJAS TERVE VAIM ehk tervisliku maja ehitamine on võimalik ainult teadlikult planeerides. Kõik meie poolt pakutavad ehitusmaterjalid on segmendi originaaltooted ja nii olime meie Eestis esimesed, kes hakkasid pakkuma ainult tervisele ohutuid kõrgtehnoloogilisi ehitustooteid.
Elu- ja tööruumid kuuluvad inimese igapäevasesse elukeskkonda. Terve elukeskkonna loomiseks vajame maja ehitamisel turvalisi ja looduslikke ehitusmaterjale, mis aitavad Teil oma igapäevast keskkonda muuta tervislikumaks ja ökoloogilisemaks. Ehitusmaterjalide valikust sõltub ehitise kvaliteet ja väärtus ehk kvaliteetne arhitektuur vajab kvaliteetset detailsust ja ajas toimivaid süsteeme. Ehitustoote kvaliteet – see on ohutu inimese tervisele, ajas ja tehniliselt püsiv. Kõik see on avalikult tõendatud ja tõestatud.

Ettevõtte e-poega saate tutvuda SIIN!