SCA_logo
SCA Metsad Eesti AS

SCA Metsad Eesti AS asutati 1994.aastal. Meie põhitegevuseks on paberipuidu kokkuost Eestis. Enamuse kokkuostetud puidust müüme Rootsi oma emaettevõtte tselluloosi tehastele ning saeveskitele toormaterjaliks. SCA tegevus loob väärtust inimestele ja loodusele – väärtus, millest on kasu nii meie klientidele, tarbijatele, töötajatele ning aktsionäridele, kui ka keskkonnale ning ühiskonnale.

SCA Metsad Eesti AS hoolib keskkonnasäästlikust metsamajandamisest. Selle kinnituseks oleme omandanud FSC® ja PEFC™ Chain of Custody sertifikaadid (SCS-COC-007941; TT-PEFC-COC163) ning meie juhtimissüsteemi keskkonnasäästlikkust kinnitab ISO 14001:2015 sertifikaat (Certificate number: 3000).Osaleme aktiivselt Eesti ettevõtluskeskkonnas olles Eesti Metsa- ja Puidutööstuse Liidu, Eesti Kaubandustööstuskoja ning Eesti-Rootsi Kaubanduskoja liige. Osaleme aktiivselt Eesti ettevõtluskeskkonnas olles Eesti Metsa- ja Puidutööstuse Liidu, Eesti Kaubandustööstuskoja ning Eesti-Rootsi Kaubanduskoja liige.

SCA tegevuse tuum on 2,6 miljonit hektaril Põhja-Rootsi metsades. Selle ainulaadse ressursi ümber oleme välja töötanud väärtusahela, mis põhineb taastuval toorainel oma ja teiste metsadest. Toodame paberit pakendamiseks ja trükkimiseks, paberimassi, puittooteid, taastuvenergiat, pakume teenuseid metsaomanikele ja tõhusaid transpordilahendusi