cropped-logo-tervik2
Riverbank OÜ

Riverbank OÜ toodab liimpuitu kasest ning tammest, nii sõrmjätkatud kui ka täislamelliga, ja ehituslikku sõrmjätkatud prusse.

Oleme suutelised tootma kõrgkvaliteetseid tooteid. Meil on koostööpartnereid Skandinaavias, Lääne-Euroopas ja Eestis, tänu kellele oleme suutnud tagada silmapaistva kvaliteedi ja garanteerida soovitud kogused tähtaegselt.

Riverbank OÜ põhilised tooted on liimpuitkilbid: kasest ja tammest. Moodsa tehnoloogia kaasabil oleme võimelised tootma liimpuitkilpe isegi kõige nõudvamatele klientidele ning meie toodete valik on paindlik ja mitmekesine.

Kõige laialdasem tootmiskogemus on meil 15-50mm paksuste liimpuitkilpide tegemisel.

Me oleme valmis tootma liimpuitkilpe klientide soovide järgi.

Saame valmistada kilpe, mille mõõdud on:

  • Pikkus: max 4000mm
  • Laius: max 1300mm
  • Paksus 15-50mm

Meie missiooniks on keskenduda kliendi või lõpptarbija toote kvaliteedile, tagades nende rahulolu ja positiivse emotsiooni ning väärtustades nende soove ja ootusi. Oleme jätkusuutlik firma ning sertifitseeritud FSC ja PEFC poolt. Neid väärtuseid tagades töötavad meie ettevõttes oma ala spetsialistid. Meie visiooniks on olla arenev ning väljakutseteks valmis ettevõte, kes näeb uutes mõtetes võimalusi ning potentsiaali. Tahame suurendada müüki Skandinaavias ja Saksamaal, olles nende toodetega turgudel nõutud ja hinnatud. Soovime uuendada oma tootmistehnoloogiat kiiremaks ja kaasaegsemaks, pakkudes töötajatele aina paremat töökeskkonda.