images
Rait AS

Rait AS asutati 1991.aastal. Algaastatel eksporditi Eestis valmistatud puittooteid Rootsi. Meie töö jõuab okaspuidust viimistlus- ja konstruktsioonimaterjalina meistriteni, kes väärtustavad puitu jätkusuutliku ehitusmaterjalina. Hoiakud ja vaated, mida ühiselt õigeks peame, ühendavad meid. Lisaks Eestile jõuab meie loodu veel ligi 40 riiki Euroopas, Aasias, Ameerikas, Austraalias ning Aafrikas.

Valmistame materjale, millest saab rajada hoonete konstruktsioone ning erinevaid pindu nagu põrandad, laed, siseseinad ning fassaadid, terrassid, iluaiad ja piirded. Puit oma unikaalsuses ühendatuna mitmekesiste viimistlusvõimalustega pakub lõputuid võimalusi erineva stiili erineva stiili ja atmosfääriga elukeskkonna loomiseks. Tegeleme pidevalt protsesside tõhustamise ja innovatsiooniga. Rohkem kui veerandsaja aasta jooksul õpitud teadmiste ja kogemuste toel oleme välja arendanud maailmatasemel puidu profileerimisliini. Tõhustatud tööprotsessid ja hea õhkkond aitavad meil igas faasis teha oma tööd nii hästi kui võimalik. Peame oluliseks, et meie tegevus oleks mõtestatud ja koostöö sujuv.

Raitwood on oma valdkonnas üks maailma juhtivaid ettevõtteid. Meie meeskonnas annavad erinevates rollides oma panuse 150 asjatundlikku inimest. Tartu külje all Reolas paiknevad meie tehased (hööveldus- ja viimistlusliinid), hanke- ja ekspordimeeskonnad ning peakontor. Koduturu klientide mugavaks teenindamiseks loodud müügiterminalid asuvad Tallinnas ja tootmise juures Reolas.

Rait AS toodetega saate tutvuda SIIN.