49df6b56-9097-11eb-bd79-008cfa04491c
Jeld-Wen Eesti AS

JELD-WEN asutati 1960. aastal, mil Ameerika ettevõtja Richard Wendt ostis Oregonis 15 töötajaga saeveski. Täna tegutseb ettevõte Põhja-Ameerikas, Euroopas ja Austraalias kokku 22 riigis. JELD-WEN koosneb ligikaudu 150 divisjonist, mis annavad tööd kokku enam kui 20 000 inimesele. 2010. aastal tähistas JELD-WEN 50 aasta möödumist oma tegevuse alustamisest.

Meie eesmärgiks on tuua ilu ja turvalisust meid ümbritsevasse ruumi. Meie visioon on olla ülemaailmse ehitustoodete tööstuse teerajaja, tehes seda parimate inimestega, kes läbi oma pühendumuse loovad esmaklassilisi tooteid.

JELD-WEN on võtnud eesmärgiks olla oma tegevusalal keskkonnasõbralike tegevuste ja toodete teerajaja. Oleme pühendunud jätkusuutlikumale äripraktikale ja keskkonnahoiule. See mõjutab meie organisatsiooni kõiki aspekte ja suunab seda, kuidas suhtume energiatõhususse, atmosfääri- ja veeheidetesse ning sisekliimasse. Meie pühendumine jätkusuutlikkusele peegeldub ka meie tootearendusprotsessis, mille käigus keskendume enam keskkonnale kasutoovatele toodetele. Selle saavutamiseks oleme kehtestanud materjalide ümbertöötlemise ja taastuvenergiaga seotud põhimõtteid ja hangime üha rohkem tooraineid jätkusuutlikelt tarnijatelt.

Jeld-Wen Eesti AS toodetega on saate tutvuda SIIT!