Igepa_logo
Igepa Libra Vitalis AS

Igepa group, üks Euroopa juhtivaid paberimüüjaid, avas oma esinduse Eestis juunis 2005. 1960. aastal Saksamaal asutatud ettevõttel on esindused üle kogu Euroopa, ning oma suuruse ja müügiedu tõttu on Igepa grupp Euroopa suurimate paberimüüjate pingereas esikolmikus.

Oleme aastaid olnud tuntud kui paberimüüja, kes müüs trükikodadele kaetud ja katmata pabereid, erinevaid kartonge, trükikeemiat ja järeltöötlusvahendeid ning õmblustööstustele juurdelõikuseks vajaminevat materjali. Arenedes koos klientidega oleme nüüdseks aktiivsed ka kasvavas digitrüki, välireklaami, sisustusmaterjalide ning järeltöötlusseadmete sektoris.

Laiema sortimendi ladustamine Tallinnas ning mahtude kasv julgustasid meid 2016.aastal kolima uuele 4700 m2 suurusele pinnale aadressil Peterburi tee 81, kus on meie käsutuses 4000 m2 laopinda, 500 m2 suurune näidistesaal ning 200 m2 kontor. Esimesel korrusel asub CREOLINKi-nimeline kaubandus-näidistesaal, mis on mõeldud kõigile kujundajatele, disaineritele, reklaamivalmistajatele, ofset- ja laiformaattrükikodadele, õmblusettevõtetele ja tudengitele-õpilastele, kes tahavad olla kursis uudsete tootmisvõimaluste ja materjalidega ning saada värskeid ideid oma tööde elluviimiseks. Kõigil huvilistel on võimalik vajaminev materjal kohapealt kaasa osta ja soovi korral lõigatakse materjalid kliendile vajaminevasse mõõtu. Creolink’i tootevalik hõlmab materjale valgusreklaamidele ja muudele reklaamikandjatele, sõidukite ülekiletamiskilesid ja isegi ehituses fassaadide ja valgusavade ainulaadseid lahendusi. Pakutakse seadmeid graveerimiseks, lõikamaiseks ja rull- ning plaatmaterjali töötlemiseks.