EstHus_tumehall_vertikaalne
EstHus OÜ

EstHus on Skandinaavias ja Baltimaades ainus puitmajatehas, kus maju valmistatakse MHM – Massiv-Holz-Mauer® (naelpuit) tehnoloogiat kasutades. Kõik majad toodetakse vastavalt kliendi ideedele ja soovidele. See tähendab, et iga maja on meie jaoks unikaalne ettevõtmine ja saavutus.
Oma tegemistes lähtume ressursse väärtustava ehituse põhimõtetest, mis aitavad meil tagada paindlikkuse, kvaliteedi, konkurentsivõimelise hinna ja õigeaegse tarne.
Meie peamine eesmärk on tervisliku elukeskkonna loomine populariseerides naturaalsete ja ökoloogiliste materjalide kasutamist ehituses.
Me EstHusis usume, et korralik kodu peaks kestma mitu põlvkonda – meie pikaajaline kogemus näitab aga, et paraku teevad paljud tellijad otsuseid kiirustades ja läbimõtlemata, valides lahendusi, mis ei toimi ega kesta. Meie meeskonnal on teadmised, kogemused ja me aitame leida igale perele just nimelt nende jaoks parima võimaliku lahenduse.
EstHus OÜ on asutatud 2009 aastal eesmärgiga toota kvaliteetseid elementmaju. 2017 aastal kasutusele võetud Massiv-Holz-Mauer® tehnoloogia on meie maailmapilti muutnud ja järk-järgult on ettevõte ärisuund muutunud puidupõhiste ja naturaalsete materjalide kasutuse poole. Meie eesmärk on ka elementmajade tootmisega liikuda ökoloogiliste lahenduste peale.