Antalis-logo
Antalis AS

Antalis AS kuulub Jaapani kontserni Kokusai Pulp & Paper (aastakäibega 2021. aastal 4.2 miljardit eurot), mis on juhtivaid paberi, tööstusliku pakendi ja reklaammaterjalide hulgimüüja maailmas. Euroopas ja Ladina-Ameerikas on Antalis turuliider B2B paberi- ja pakkelahenduste ning nr 2 reklaammaterjalide hulgimüügis. Antalise peakontor asub Pariisis ning tegutseb 30 riigis. Antalisel on 93 jaotuskeskust 3800 töötajaga, kes teenindavad üle 100 000 kliendi, ettevõtte ja trükikoja.

Antalis AS on turu suurim tootevalik enam kui 3500 tootega sh kontori- ja trükipaberid, pehme paber, pakkematerjalid ja -seadmed ning reklaamitootmismaterjalid.  Sellele lisandub lai teenustevalik ja asjatundlik teenindus. Nr 1 paberite, tööstusliku pakendi ja reklaammaterjalide hulgimüüja Eestis.

Visioon: tugevdame Antalise kui rahvusvahelise juhtiva ja usaldusväärse paberi-, tööstusliku pakendamise, reklaammaterjalide ning nende valdkondade tarvikute ja seadmete ning teenuste hulgimüüja positsiooni.

Missioon: pakume oma klientidele, äripartneritele ja osanikele parimat tulemust oskusteabe ja innovaatilise lähenemise kaudu nii toodete kui teenuste osas. Oleme sotsiaalselt vastutustundlikud ja arenguga kaasaskäivad oma äritegevust laiendades, digitaalsete arengutega sammu pidades, töötajaskonda arendades ja tugevaid majandustulemusi saavutades.

Juhtiva paberi, pakke- ja reklaammaterjalide hulgimüüjana usume, et peame oma arengus arvesse võtma nii majanduslikke, sotsiaalseid kui ka keskkonnaalaseid küsimusi.

Antalis AS e-poe tootevalikutega saate tutvuda SIIT!

KATEGOORIA: Paber ja papp
KATEGOORIA 2: Graafiline paber